top of page

On som

L'Aula d'extensió del Conservatori està a l'Espai Cultural de Sant Ferran:

Carrer de Tarragona, 26.

07871 Sant Ferran de Ses Roques

Formentera

 

Telèfon: 971392253

Correu electrònic: conservatorideivissaiformentera@ceif.info

Qui som

244402139_5043882112293276_3870542448347008993_n.jpg

Cap d'Estudis a Formentera: Joaquín José Estal Herrero

Mª del Carme Lluch Juaneda FONAMENTS DE COMPOSICIÓ I OPTATIVA: mclluch@ceif.info
Joaquín José Estal Herrero FLAUTA TRAVESSERA: jjestal@ceif.info
Anabel Márquez Falero PIANO I PIANISTA ACOMPANYANT: amarquez@ceif.info
Tanausú Luis GUITARRA: tluis@ceif.info
Lluís Guinovart Pons VIOLÍ: lguinovart@ceif.info                                                         
Sarah Muñoz Bonnin LLENGUATGE MUSICAL / COR: smunoz@ceif.info
José Jaime Hidalgo de la Torre PIANO, ACOMPANYAMENT, COL·LECTIVES I CONJUNT: jjhidalgo@ceif.info
Maria Rosa Cardona Bonet VIOLONCEL: mrcardona@ceif.info  

Torna

bottom of page