20181002_120713.jpg

EQUIP DIRECTIU

Iván Sanz Ramada (Director)

Miguel Falomir Goslin (Cap d'estudis)

Teresa Aledo Villodre (Secretària acadèmica)

Joaquín José Estal (Cap d'estudis adjunt a Formentera)

Mabel Ribas Tur (Cap d'estudis adjunt de Dansa)

 

EQUIP DOCENT a Eivissa

DEPARTAMENT DE CORDA

Cap de Departament: Sergi Silvestre Martínez

Sergi Silvestre Martínez VIOLÍ

David Gómez Arrebola VIOLÍ

Miguel Falomir Goslin VIOLA / ORQUESTRA

Jorge Pérez Pérez VIOLA

Anabel Serrano Gil VIOLONCEL

Elena Marigómez Arranz CONTRABAIX

Manuel Pérez Rossi GUITARRA

Fco. Javier Tur Torres GUITARRA

Eva Martínez Prieto PIANISTA ACOMPANYANT

 

DEPARTAMENT DE LLENGUATGE MUSICAL

Cap de Departament: Adolfo Villalonga

Adolfo Villalonga Juan ANÀLISI / FONAMENTS / BANDA

Òscar Calatayud Gómez HARMONIA

Francisco Aledo Villodre LLENGUATGE MUSICAL

Luis Mogino González LLENGUATGE MUSICAL

Joan Miquel Bennàssar HISTÒRIA DE LA MÚSICA

Carmen Bou Soles CANT

Gonzalo Sanz Muñoz REPERTORI CANT

DEPARTAMENT DE DANSA

Cap de Departament: Ana Maria Contestí Prats

Mabel Ribas Tur DANSA CLÀSSICA

Emmanuela Torres Rodríguez DANSA CLÀSSICA I DE CARÀCTER

Nieves Portas Ortiz DANSA ESPANYOLA

Òscar Calatayud Gómez MÚSICA DANSA

Ana Maria Contestí Prats PIANISTA ACOMPANYANT

Júlia Vicent Soriano PIANISTA ACOMPANYANT

EQUIP DOCENT a Formentera

Mª del Carme Lluch Juaneda FONAMENTS DE COMPOSICIÓ

Joaquín José Estal Herrero FLAUTA TRAVESSERA

Anabel Márquez Falero PIANO

Tanausú Luis GUITARRA

Alba Conde Carreres VIOLÍ                                                              

Estela Araceli Díaz LLENGUATGE MUSICAL / COR / PIANO

PERSONAL ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

Susana López Pascual

Susana Isabel Caro Pérez

Laura del Pilar García Alarcón

 

 

 

Blues del Conservatori - (Adolfo Villalonga)
00:00 / 00:00

DEPARTAMENT DE PIANO

Cap de Departament: Maria José Perete

Sandra Tur Costa PIANO
Nélida Boned Bufí PIANO
Eva Martínez Prieto COL·LECTIVES i CONJUNT
Irantzu Bartolomé Bilbao PIANO COMPLEMENTARI

DEPARTAMENT DE VENT I PERCUSSIÓ

Cap de Departament: José Guinot Belenguer

Cristina de la Fuente Mir FLAUTA TRAVESSERA
Alfredo Domingo Morales OBOÈ
Iván Sanz Ramada CLARINET
Adrià Samblas Bernat  CLARINET
Daniel Martínez Costa FAGOT
Jaime Manuel Ribas SAXÒFON
Rafael Barberà Cambra SAXÒFON
Darío Rodríguez Cabezas TROMPETA
Francisco José Martínez Florencio TROMPA
José Guinot Belenguer TROMBÓ
Teresa Aledo Villodre PERCUSSIÓ
Andreu Queralt Guerrero PERCUSSIÓ
Paula Bonet PIANISTA ACOMPANYANT