05 (edit Nieves).jpeg

EQUIP DIRECTIU

Iván Sanz Ramada (Director): director@ceif.info

Miguel Falomir Goslin (Cap d'estudis): capdestudis@ceif.info

Teresa Aledo Villodre (Secretària acadèmica): secretaria@ceif.info

Joaquín José Estal (Cap d'estudis adjunt a Formentera): capdestudisadjuntformentera@ceif.info

Mabel Ribas Tur (Cap d'estudis adjunt de Dansa): capdestudisadjunt@ceif.info

 

EQUIP DOCENT a Eivissa

DEPARTAMENT DE CORDA

Cap de Departament: Sergi Silvestre Martínez

Sergi Silvestre Martínez VIOLÍ: ssilvestre@ceif.info

David Gómez Arrebola VIOLÍ: dgomez@ceif.info

Miguel Falomir Goslin VIOLA / ORQUESTRA: mfalomir@ceif.info

Jorge Pérez Pérez VIOLA: jperez@ceif.info

Anabel Serrano Gil VIOLONCEL: aserrano@ceif.info

Laura González CONTRABAIX: emarigomez@ceif.info

Manuel Pérez Rossi GUITARRA: mperez@ceif.info

Fco. Javier Tur Torres GUITARRA: fjtur@ceif.info

Eva Martínez Prieto PIANISTA ACOMPANYANT: emartinez@ceif.info

DEPARTAMENT DE LLENGUATGE MUSICAL

Cap de Departament: Adolfo Villalonga

Adolfo Villalonga Juan ANÀLISI / FONAMENTS / BANDA: avillalonga@ceif.info

Òscar Calatayud Gómez HARMONIA: ocalatayud@ceif.info

Francisco Aledo Villodre LLENGUATGE MUSICAL: faledo@ceif.info

Luis Mogino González LLENGUATGE MUSICAL: lmogino@ceif.info

Joan Miquel Bennàssar HISTÒRIA DE LA MÚSICA: jmiquel@ceif.info

Carmen Bou Soles CANT: ctbou@ceif.info

Gonzalo Sanz Muñoz REPERTORI CANT: gsanz@ceif.info

DEPARTAMENT DE DANSA

Cap de Departament: Ana Maria Contestí Prats

Mabel Ribas Tur DANSA CLÀSSICA: mribas@ceif.info

Emmanuela Torres Rodríguez DANSA CLÀSSICA I DE CARÀCTER: etorres@ceif.info

Nieves Portas Ortiz DANSA ESPANYOLA: mnportas@ceif.info

Òscar Calatayud Gómez MÚSICA DANSA: ocalatayud@ceif.info

Ana Maria Contestí Prats PIANISTA ACOMPANYANT: amcontesti@ceif.info

Júlia Vicent Soriano PIANISTA ACOMPANYANT: jvicent@ceif.info

DEPARTAMENT DE PIANO

Cap de Departament: Maria José Perete

Sandra Tur Costa PIANO: stur@ceif.info

Nélida Boned Bufí PIANO: mnboned@ceif.info

Eva Martínez Prieto COL·LECTIVES i CONJUNT: emartinez@ceif.info

Irantzu Bartolomé Bilbao PIANO COMPLEMENTARI: ibartolome@ceif.info

DEPARTAMENT DE VENT I PERCUSSIÓ

Cap de Departament: José Guinot Belenguer

Cristina de la Fuente Mir FLAUTA TRAVESSERA: cfuente@ceif.info

Alfredo Domingo Morales OBOÈ: adomingo@ceif.info

Iván Sanz Ramada CLARINET: isanz@ceif.info

Adrià Samblas Bernat  CLARINET: asamblas@ceif.info

Daniel Martínez Costa FAGOT: dmartinez@ceif.info

Jaime Manuel Ribas SAXÒFON: jmanuel@ceif.info

Rafael Barberà Cambra SAXÒFON: rfbarbera@ceif.info

Darío Rodríguez Cabezas TROMPETA: drodriguez@ceif.info

Francisco José Martínez Florencio TROMPA: fjmartinez@ceif.info

José Guinot Belenguer TROMBÓ: jguinot@ceif.info

Teresa Aledo Villodre PERCUSSIÓ: taledo@ceif.info

Andreu Queralt Guerrero PERCUSSIÓ: aqueralt@ceif.info

Paula Bonet PIANISTA ACOMPANYANT: pbonet@ceif.info

EQUIP DOCENT a Formentera

Mª del Carme Lluch Juaneda FONAMENTS DE COMPOSICIÓ: mclluch@ceif.info

Joaquín José Estal Herrero FLAUTA TRAVESSERA: jjestal@ceif.info

Anabel Márquez Falero PIANO: amarquez@ceif.info

Tanausú Luis GUITARRA: tluis@ceif.info

Alba Conde Carreres VIOLÍ: amconde@ceif.info                                                           

Estela Araceli Díaz LLENGUATGE MUSICAL / COR / PIANO: evicente@ceif.info

PERSONAL ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

Susana López Pascual

Susana Isabel Caro Pérez

Laura del Pilar García Alarcón

 

 

 

Blues del Conservatori - (Adolfo Villalonga)
00:00 / 00:00