top of page
05 (edit Nieves).jpeg

EQUIP DIRECTIU

Iván Sanz Ramada (Director): director@ceif.info

Miguel Falomir Goslin (Cap d'estudis): capdestudis@ceif.info

Daniel Martínez Costa (Secretària acadèmica): secretaria@ceif.info

Joaquín José Estal (Cap d'estudis adjunt a Formentera): capdestudisadjuntformentera@ceif.info

Mabel Ribas Tur (Cap d'estudis adjunt de Dansa): capdestudisadjunt@ceif.info

 

EQUIP DOCENT a Eivissa

DEPARTAMENT DE CORDA

Cap de Departament: Sergi Silvestre Martínez

Sergi Silvestre Martínez VIOLÍ: ssilvestre@ceif.info

David Gómez Arrebola VIOLÍ: dgomez@ceif.info

Miguel Falomir Goslin VIOLA / ORQUESTRA: mfalomir@ceif.info

Francesca Maria Martí Riutort VIOLA: fmmarti@ceif.info

Bàrbara González Garrido VIOLONCEL: bgonzalez@ceif.info

Ángela del Castillo Domenech CONTRABAIX: acastillo@ceif.info

Manuel Pérez Rossi GUITARRA: mperez@ceif.info

Fco. Javier Tur Torres GUITARRA: fjtur@ceif.info

DEPARTAMENT DE LLENGUATGE MUSICAL

Cap de Departament: Adolfo Villalonga

Adolfo Villalonga Juan ANÀLISI / FONAMENTS / BANDA: avillalonga@ceif.info

Òscar Calatayud Gómez HARMONIA: ocalatayud@ceif.info

Francisco Aledo Villodre LLENGUATGE MUSICAL: faledo@ceif.info

Luis Mogino González LLENGUATGE MUSICAL: lmogino@ceif.info

Xavier Seguí Povedano HISTÒRIA DE LA MÚSICA: xsegui@ceif.info

Joan Gabriel Riera Mollà CANT: jgriera@ceif.info

DEPARTAMENT DE DANSA

Cap de Departament: Jonathan Mathias Pérez Rodríguez

Mabel Ribas Tur DANSA CLÀSSICA: mribas@ceif.info

Giselle Marimon DANSA CLÀSSICA: gmarimon@ceif.info

Carmen Bas Martínez DANSA CLÀSSICA: cbas@ceif.info 

Emmanuela Torres Rodríguez DANSA CLÀSSICA I DE CARÀCTER: etorres@ceif.info

Susana Larriba Adell DANSA ESPANYOLA: slarriba@ceif.info 

Marta Larriba Adell DANSA CONTEMPORÀNIA: mlarriba@ceif.info 

Sergio de Gracia d’Agosto PIANISTA ACOMPANYANT: sdegracia@ceif.info

Carolina Sánchez MÚSICA DE DANSA: csanchez@ceif.info

DEPARTAMENT DE PIANO

Cap de Departament: Maria José Perete

Maria José Perete PIANO: mjperete@ceif.info

Sandra Tur Costa PIANO: stur@ceif.info

Nélida Boned Bufí PIANO: mnboned@ceif.info

Gonzalo Sanz Muñoz PIANO: gsanz@ceif.info 

Paula Bonet Riera PIANO: pbonet@ceif.info 

DEPARTAMENT DE VENT I PERCUSSIÓ

Cap de Departament: José Guinot Belenguer

Neus Julià Martín FLAUTA TRAVESSERA: njulia@ceif.info  

Alfredo Domingo Morales OBOÈ: adomingo@ceif.info

Iván Sanz Ramada CLARINET: isanz@ceif.info

Ruben Martin Ruiz CLARINET: rmartin@ceif.info

Daniel Martínez Costa FAGOT: dmartinez@ceif.info

Jaime Manuel Ribas SAXÒFON: jmanuel@ceif.info

Rafael Barberà Cambra SAXÒFON: rfbarbera@ceif.info

José Vicente Navarro Moreno TROMPETA: jvnavarro@ceif.info

Francisco José Martínez Florencio TROMPA: fjmartinez@ceif.info 

Miguel Llario Lloret TROMBÓ: mllario@ceif.info 

Ramon Llopis Ferrer PERCUSSIÓ: rllopis@ceif.info 

Paula Bonet PIANISTA ACOMPANYANT: pbonet@ceif.info

Felipe Julián Arroyo Muelas TUBA: fjarroyo@ceif.info

EQUIP DOCENT a Formentera

Cap d'Estudis a Formentera: Joaquín José Estal Herrero

Mª del Carme Lluch Juaneda FONAMENTS DE COMPOSICIÓ: mclluch@ceif.info

Joaquín José Estal Herrero FLAUTA TRAVESSERA: jjestal@ceif.info

Anabel Márquez Falero PIANO: amarquez@ceif.info

Tanausú Luis GUITARRA: tluis@ceif.info

Lluís Guinovart Pons VIOLÍ: lguinovart@ceif.info                                                         

Sarah Muñoz Bonnin LLENGUATGE MUSICAL / COR: smunoz@ceif.info

José Jaime Hidalgo de la Torre PIANO: jjhidalgo@ceif.info

Maria Rosa Cardona Bonet VIOLONCEL: mrcardona@ceif.info  

PERSONAL ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

Jordi Navarro Riera

Susana Isabel Caro Pérez

Laura del Pilar García Alarcón

 

 

 

Blues del Conservatori - Adolfo Villalonga
bottom of page